Himalaya Tuzu

Himalaya Tuzu

ızgara görünümü:
Hızlı bakışa

84 Mineralli Kristal Kaya Tuzu - Beyaz Granül

(0)
Siparişler (0)
18₺

84 MİNERAL KRİSTAL KAYA TUZU 2-5 mm  KAYA TUZUNDAN ÜRETİLMİŞTİR ( RAFİNE EDİLMEMİŞTİR)..

Hızlı bakışa

84 Mineralli Sole ve Cep Tuzu

(0)
Siparişler (0)
24₺

SOLE VE CEP HİMALAYA TUZU , FINDIK VE CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE 3-5 CM ÇAPINDA KRİSTAL HİMALAYA KAYA TUZU DUR. %100 DOĞALDIR, RAFİNE EDİLMEMİŞ , HERHANGİ BİR KİMYASAL KESİNLİKLE İLAVE EDİLMEMİŞTİR. İYOTSUZ DUR. SOLE YAPIMI VE CEPTE TAŞIMAK İÇİN YALAMA TUZU OLARAK KULLANILIR.Himalaya Tuzu 250 - 300 milyon yıl önce ol..

Hızlı bakışa

Himalaya Kristal Granül Tuz - Açık Pembe

(0)
Siparişler (0)
11₺

Himalaya Kristal Tuzu milyonlarca yıl çok yüksek basınç altında kristalleşmiş, yüksek basınçla kristalleşen bu tuzlar yoğunlaşarak oldukça ince bir yapıya dönüşmüştür.Himalaya kristal tuzunun İnsan vücudunda hücre içerisine hiçbir zorlanma olmadan girebilmesinin bu ince yapısından dolayıdır.Kristal Himalaya tuzu ile Kaya tuzunu kıyaslamak için en g..

Hızlı bakışa

Himalaya Pembe Granül Tuz

(0)
Siparişler (0)
18₺

Vücudumuzun ihtiyacını mükemmel şekilde karşılayan oluşum.Himalaya tuzu doğadaki en saf tuz olarak bilinir. 250 milyon yıl önceki denizlerin kurumasıyla oluşmuş tuz havzalarından alınan bu tuz bedenimizde bulunan tüm elementleri içermesinin yanı sıra yeryüzünde bulunan elementlerden 84 ayrı minerali de bünyesinde barındırır. Vücut hücrelerinim iç s..

Hızlı bakışa

Himalaya Pembe Tuz

(0)
Siparişler (1)
11₺

Doğal tuz olan Himalaya tuzu, doğadaki en saf tuzdur ve içerisinde 84 ayrı mineral barındırır. Ayrıca bedenimizde bulunan tüm elementler de bu tuzun içerisinde yer almaktadır.Pembe rengini İçerdiği demirden almaktadır.Vucüttaki tuz eksiğini karşıladığı gibi demir eksikliğinizi de doğal tuzla takviye yapabilirsiniz..

Hızlı bakışa

Himalaya Tuz Tuglası -

(0)
Siparişler (852)
13₺

Himalaya Tuz TuğlasıBoyutları : 20x10x2,5 cmToplu Siparişleriniz de Özel Fiyat İsteyiniz ...HİMALAYA TUZ TUĞLASI 20X10X2,5 CMKOLİ İÇERİGİ 20 ADET- Himalaya tuz tuğlası 20x10x2.5 cm ebadındadır.- Koli içerisinde 20 adet himalaya tuz tuğlası mevcuttur.- Himalaya tuz tuğlasının ağırlığı 1.25 kg' dır. HİMALAYA TUZ TUĞLASI KULLANIMI VE ÖZ..

Hızlı bakışa

Himalaya Tuz Tuğlası - 200x100x50 mm

(0)
Siparişler (1124)
22₺

Himalaya Tuz Tuğlası Boyutları : 200x100x50mmToplu Siparişleriniz için Özel Fiyat İsteyiniz ...HİMALAYA TUZ TUĞLASI 20X10X5 CM DOĞAL KOLİ İÇERİĞİ- Himalaya tuz tuğlası 20x10x5 cm ebadındadır.- Koli içerisinde 10 adet himalaya tuz tuğlası mevcuttur.- Himalaya tuz tuğlasının 1 adet  ağırlığı 2.3 kg' dır. HİMALAYA TUZ TUĞLASI KULLANIMI ..

Hızlı bakışa

Himalaya Tuzu Pembe Çakıl 3-5 cm

(0)
Siparişler (0)
19₺

Günümüzde, beyazdan siyaha pembeden kırmızıya kadar pek çok renk ve renk tonunda tuzlar vardır. Himalaya tuzu da beyaz, açık pembe, koyu pembe ve kahverengi tonlarda olabilmektedir. Renk farklılığının nedeni, bazı minerallerin yüksek oranda olması nedeniyle renklerinin baskın hale gelmesi, böylelikle oluşan tuza renklerini vermelerinden ileri gelir..

Hızlı bakışa

Tuz Torbası

(0)
Siparişler (0)
6₺

Tuz torbası bezden mamul  pencereli ürün içeriginin daha iyi görülmesini ve satışı hızlandırır . içi 1 kgr ürün alır...

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)