Teslimat

 •  Teslimat Bilgileri

  Tuzdeposu.com, siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Hafta içi saat 14:30, Cumartesi saat 10:30'a kadar onaylanan siparişleriniz stok durumlarından kaynaklanan bir gecikme olmadığı durumlarda aynı gün içerisinde kargoya verilir. Cumartesi saat 10:30'den sonra ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargolanır.
   
  Siparişler kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine en geç 1 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerine en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kargo firmalarından kaynaklanan aksaklıklardan tuzdeposu.com sorumlu değildir.
   
  Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: sağlık ocağının yanından girince birinci sokak vs.)
   
  Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz. Hasarlı yada deforme olmuş kargo paketlerini teslim almayınız veya gelen kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletiniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.
   
  Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargonuzu şubeden almanız gerekmektedir.

Garanti

 • Ödeme ve Ürün Garantisi Nasıldır?

  30 gün ürün ve para iadeesi isteyebilirsiniz. Ürünlerin kullanılmamış ve alındığı gibi ambalajlı olması gerekmektedir.

Ödeme

 • Ödeme şekilleri Nelerdir?

  Kredi kartı veya EFT-Havale seçerek ödeme yapabilirsiniz.