Tuz Deposu

ızgara görünümü:
Hızlı bakışa

Himalaya Tuz Lambası - Kalp

(0)
Siparişler (0)
177₺

HİMALAYA TUZ LAMBASININ FAYDALARI  Havanın Vitamini - Negatif İyon  Çoğu insan dağ başında, deniz kenarında, bir şelalenin yakınında ya da bir fırtınadan sonra kendini daha iyi hisseder. İyi hissetmemizin nedeni bu ortamlarda havada bulunan büyük miktardaki sağlıklı negatif iyonlardır. Negatif iyonlar havaya tazelik, canlılık verir v..

Hızlı bakışa

Himalaya Tuz Lambası - Sepet

(0)
Siparişler (0)
159₺

HİMALAYA TUZ LAMBALARININ FAYDALARI Havanın Vitamini - Negatif İyon  Çoğu insan dağ başında, deniz kenarında, bir şelalenin yakınında ya da bir fırtınadan sonra kendini daha iyi hisseder. İyi hissetmemizin nedeni bu ortamlarda havada bulunan büyük miktardaki sağlıklı negatif iyonlardır. Negatif iyonlar havaya tazelik, canlılık verir ve ha..

Hızlı bakışa

Himalaya Tuz Lambası Küre

(0)
Siparişler (0)
153₺

HİMALAYA TUZ LAMBALARININ FAYDALARI  Havanın Vitamini - Negatif İyon  Çoğu insan dağ başında, deniz kenarında, bir şelalenin yakınında ya da bir fırtınadan sonra kendini daha iyi hisseder. İyi hissetmemizin nedeni bu ortamlarda havada bulunan büyük miktardaki sağlıklı negatif iyonlardır. Negatif iyonlar havaya tazelik, canlılık verir..

Hızlı bakışa

Himalaya Tuz Tuglası -

(0)
Siparişler (852)
13₺

Himalaya Tuz TuğlasıBoyutları : 20x10x2,5 cmToplu Siparişleriniz de Özel Fiyat İsteyiniz ...HİMALAYA TUZ TUĞLASI 20X10X2,5 CMKOLİ İÇERİGİ 20 ADET- Himalaya tuz tuğlası 20x10x2.5 cm ebadındadır.- Koli içerisinde 20 adet himalaya tuz tuğlası mevcuttur.- Himalaya tuz tuğlasının ağırlığı 1.25 kg' dır. HİMALAYA TUZ TUĞLASI KULLANIMI VE ÖZ..

Hızlı bakışa

Himalaya Tuz Tuğlası - 200x100x50 mm

(0)
Siparişler (1104)
18₺

Himalaya Tuz Tuğlası Boyutları : 200x100x50mmToplu Siparişleriniz için Özel Fiyat İsteyiniz ...HİMALAYA TUZ TUĞLASI 20X10X5 CM DOĞAL KOLİ İÇERİĞİ- Himalaya tuz tuğlası 20x10x5 cm ebadındadır.- Koli içerisinde 10 adet himalaya tuz tuğlası mevcuttur.- Himalaya tuz tuğlasının 1 adet  ağırlığı 2.3 kg' dır. HİMALAYA TUZ TUĞLASI KULLANIMI ..

Hızlı bakışa

Himalaya Tuzu Kare Mumluk

(0)
Siparişler (0)
77₺

2,5 KgHİMALAYA TUZ LAMBASININ FAYDALARI Havanın Vitamini - Negatif İyon  Çoğu insan dağ başında, deniz kenarında, bir şelalenin yakınında ya da bir fırtınadan sonra kendini daha iyi hisseder. İyi hissetmemizin nedeni bu ortamlarda havada bulunan büyük miktardaki sağlıklı negatif iyonlardır. Negatif iyonlar havaya tazelik, canlılık verir v..

Hızlı bakışa

Himalaya Tuzu Yıldız Mumluk

(0)
Siparişler (0)
53₺

HİMALAYA TUZ LAMBALARININ FAYDALARIHavanın Vitamini - Negatif İyon  Çoğu insan dağ başında, deniz kenarında, bir şelalenin yakınında ya da bir fırtınadan sonra kendini daha iyi hisseder. İyi hissetmemizin nedeni bu ortamlarda havada bulunan büyük miktardaki sağlıklı negatif iyonlardır. Negatif iyonlar havaya tazelik, canlılık verir ve havadaki..

Hızlı bakışa

İri Granül Katkısız Salamura Tuzu 25 Kg

(0)
Siparişler (0)
83₺

SALAMURA İÇİN KATKISIZ TUZU 25 KG LİK ÇUVALDA İRİ GRANÜL ŞEKLİNDE DOĞAL HİÇBİR KATKISI OLMAYAN, GRİ TUZDAN YIKANIP ERİTİLEREK TOZ KUM VE ZARARLI MADDELERDEN AYRIŞTIRILMIŞ TURŞU ,PEYNİR, SALAMURA YAPIMINDA SADECE BU TUZ KULLANILIR. DİĞER TUZLARLA BU ÜRÜNLER OLMAZ. TUZLUKTA KULLANILABİLECEK BÜYÜKLÜKTEDİR. İNSAN TÜKETİMİNDE VE DİĞER GIDALARD..

Hızlı bakışa

Tuz Lambası Güç Kablosu

(0)
Siparişler (0)
17₺

TUZ LAMBASI GÜÇ KABLOSU ANAHTARLI 220 WOLT ..

Hızlı bakışa

Tuz Torbası

(0)
Siparişler (0)
6₺

Tuz torbası bezden mamul  pencereli ürün içeriginin daha iyi görülmesini ve satışı hızlandırır . içi 1 kgr ürün alır...

Hızlı bakışa

Tuz Yatağı

(0)
Siparişler (0)
0₺

TUZ YATAĞI TERAPİSİTUZUN İÇİNDE BULUNAN MİNERALLERİN SAĞLIĞIMIZA ETKİLERİ / Himalaya tuz tuğlaları ile yapılan Tuz Yatağı terapisi sonucunda;Demir, kansızlığa engel olur,uyku hali ortadan kaldırır ve enfeksiyonlara karşı direnci arttırırKalsiyum: Kemik ve eklem sistemi koşulları engellerMagnezyum: metabolik bozukluklar, hiperkolesterolemi ve o..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)